پيام مدير عامل


شركت مهندسين مشاور موننكو ايران به عنوان بازوی مهندسی گروه مپنا، با تكيه بر متخصصین ممتاز و توانمند، تجارب ارزنده، آخرين روش‌های مهندسی و استانداردهای بین‌المللی، سیستم‌های داده‌محور و تكنولوژی‌های نوین و هوشمند، بزرگترين و معتبرترين شركت مهندسی منطقه بوده و در زمينه‌های برق و انرژی بالاخص مدیریت پروژه‌های نیروگاهی، صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، مشاوره در عرصه‌های نوین به ویژه بهینه‌سازی مصرف انرژی و بحران‌های زیست‌محیطی، فاوا (فناوری اطلاعات و ارتباطات)، اسکادا و هوشمندسازی، زمین‌شناسی و معدن، شهرسازی، سازه و ساختمان، حمل و نقل ريلی و هوايی، سيستم‌های مشاوره مديريت و ... متولی بزرگترين پروژه‌های كشور بوده و به ارائه خدمات طراحی، مهندسی فنی و تخصصی پرداخته است.

مفتخريم اعلام كنيم اين مهندسی مشاور، دارای ۲۴ رتبه صلاحيت خدمات مشاوره و مهندسی از سازمان برنامه و بودجه می‌باشد و در بازار خارجی در حال حاضر، به استثناء اخذ رتبه نخست مهندس مشاور در ایران، حضور شرکت موننکو ایران در سایر کشورها از جمله کشور پادشاهی عمان، جمهوری قرقیزستان، جمهوری خلق بنگلادش، جمهوری هند، جمهوری کنیا، جمهوری تاجیکستان، پاكستان، كامرون و اتيوپي فرصت‌های زیادی را در جهت گسترش خدمات این شرکت در سراسر جهان ایجاد کرده است. ضمن اینکه بارها به عنوان صادرکننده نمونه دانش و خدمات مهندسی معرفی شده و همچنین بر اساس رتبه‌بندی IMI-100 (سازمان مدیریت صنعتی) در میان ۴۰۰ شرکت برتر ایران قرار گرفته است.

ما بر اين باوريم در راستای هدف غايی سازمان كه خلق ارزش‌های منحصر به فرد برای مشتريان و ذی‌نفعان است، بايستی افزايش بهره‌وری، توسعه بازار با تمركز بر بازار بين الملل و توسعه منابع انسانی به عنوان قلب تپنده يك شركت مهندسی با تمركز بر سياست نخبه‌پروری و جانشين‌پروری و بهره‌گيری از افراد كليدی صنعت در داخل و خارج از كشور را سرلوحه سياست‌های خود قرار دهيم. تعهد ما به ارزش‌های بنیادین مانند تعهد به ارزش‌آفرينی، خلاقيت و نوآوری، دانش‌محوری، مشتری‌مداری، کیفیت، تعهد به توسعه پايدار، اخلاق حرفه‌ای و توجه به مسئوليت‌های اجتماعی که زیربنای همه فعالیت‌های ما در این سال‌ها بوده، موجبات حركت در مسير تعالی و اجرای موفق پروژه‌ها را فراهم نموده است. در پایان، از این فرصت استفاده می‌نمایم تا از کارفرمایان، کارکنان، سهامداران، همکاران و تمامی ذی‌نفعان شرکت موننکو ایران که با حمایت مداوم خود منجر به دستاوردهای شاخص و رشد و شکوفایی شرکت موننکو ایران در داخل و خارج از کشور گردیدند، قدردانی نمایم.

مدیرعامل