پيام مدير عاملاستراتژی بلندمدت شرکت مهندسین مشاور موننکو ایران در ارائه خدمات مهندسی و مشاوره در صنایع مختلف و حفظ و توسعه جایگاه جهانی موجب شد با وجود چالش​ های فراوان در این عرصه، به تعهدات خود پایبند و نیازهای در حال رشد کارفرمایان و مشتریان خود را برآورده سازد.
ما، با توجه به رویکردهای به موقع و مناسب در انجام پروژه ​​​ها و تیم مجرب و متخصص در سراسر جهان، همواره موفق بوده​ ایم پروژه​ های خود را فارغ از بزرگی یا پیچیدگی با بالاترین کیفیت به اتمام برسانیم. این شرکت متعهد به انجام پروژه ​های سرآمد با توجه به بودجه و برنامه زمانبندی می باشد که این امر جز با تمرکز ما بر کیفیت، اخذ اعتماد، پایداری، مشتری محوری و تعهد به رعایت استانداردهای ایمنی و حفظ محیط زیست میسر نمی ​گردد.
شرکت موننکو ایران با ارائه خدمات و راه​کارهای نوین و جامع توانسته است نیازهای مهندسی و مشاوره صنعتی کشور را در زمینه ​های مختلف از معدن تا زیر ساخت، نفت و گاز تا برق، مخابرات و فناوری اطلاعات تا شهرها و خانه​ های هوشمند، مترو و راهآهن برقی و همچنین آب و فاضلاب مرتفع نماید. همچنین با ارائه توانمندی ​ها و ویژگی​ های منحصر به فرد خود موفق به نفوذ در بازار بین ​الملل گشته و بیش از پیش فرصت‌های مناسبی را جهت ارائه توانمندی​ های خود در سایر كشورها پدید آورده است. بر اساس سند چشم​انداز، این شرکت همچنان مشتاق است تا فعالیت​های خود را در عرصه بین​ الملل توسعه داده بطوریکه در بین 100 شرکت برتر مهندس مشاور جهان بر اساس رتبه بندی ENR قرار گیرد.
در بازار خارجی در حال حاضر، باستثناء اخذ رتبه نخست مهندس مشاور در ایران، حضور شرکت موننکو ایران در کانادا، جمهوری فدرال آلمان، ژاپن، جمهوری قرقیزستان، جمهوری خلق بنگلادش، جمهوری هند، جمهوری کره، جمهوری کنیا، جمهوری تاجیکستان و عمان فرصت​ های زیادی را در جهت گسترش خدمات این شرکت در سراسر جهان ایجاد کرده است.
در بازار داخلی، ضمن اینکه به عنوان یکی از بهترین صادرکننده​ های دانش و خدمات و همچنین بر اساس رتبه​ بندی IMI-100 (سازمان مدیریت صنعتی) در میان 400 شرکت برتر ایران قرار گرفتیم، امیدواریم که در بازارهای هدف نیز موقعیت مشابهی داشته باشیم.
در پایان، از این فرصت استفاده می​نمایم تا از کارفرمایان، کارکنان، سهامداران، همکاران و تمامی ذینفعان شرکت موننکو ایران که با حمایت مداوم خود منجر به دستاوردهای شاخص و رشد و شکوفایی شرکت موننکو ایران در داخل و خارج از کشور گردیدند، قدردانی نمایم.

علیرضا شیرانی
مدیرعامل