حضور موننکو ایران در نوزدهمين نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران

حضور موننکو ایران در نوزدهمين نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران

نوزدهمين نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق ایران به عنوان بزرگ‌ترین گردهمایی فعالان صنعت برق کشور با حضور نمایندگان بیش از 500 شرکت داخلی و خارجی، صبح روز پنج شنبه، نهم آبان در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به ‌کار کرد. در این دوره از نمایشگاه که تا دوازدهم آبان ماه برپا بود، تعداد قابل‌توجهی از فعالان، صنعت‌گران، بازدیدکنندگان و علاقه‌مندان عرصۀ تولید محصولات و خدمات صنعت برق در این رویداد حضور یافتند تا به بزرگترین گردهمایی عرضه‌کنندگان و متقاضیان این صنعت در داخل کشور شکل دهند.

اطلاع‌رسانی دربارۀ آخرین فنآوری‌های موجود در صنعت برق، معرفی قابلیت‌های نیروگاه‌های جدید اعم از نیروگاه‌های بزرگ و کوچک، تولید پراکندۀ برق و آب، توربین‌های بادی و انرژی‌های پاک و بازارهای داخلی و منطقه‌ای در چهار روز فعالیت این نمایشگاه ‌نمود داشت.

نمایندگان این مهندسین مشاور نیز با در اختیار داشتن یك کانتر اختصاصی در غرفه گروه مپنا پاسخگوی حاضران و بازدیدکنندگان بوده و مذاكرات مفید و موثری با شركت های فعال و معتبر داخلي و خارجي مرتبط با  صنعت برق از جمله معاون وزیر برق عراق و وزیر برق ارمنستان به انجام رساند.