اخذ عنوان صادرکننده نمونه ملی براي چهارمين بار توسط شرکت موننکو ايران

اخذ عنوان صادرکننده نمونه ملی براي چهارمين بار توسط شرکت موننکو ايران

بیست‌‍ و هفتمین مراسم سالروز ملی صادرات در روز شنبه ۲۹ مهرماه و با حضور مسئولان ارشد اجرایی کشور از جمله وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت، رئیس سازمان توسعه تجارت ایران، معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه و رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس و كليه فعالان در صنايع مختلف و در حوزه صادرات كالا و خدمات برگزار شد.

در این مراسم شرکت موننکو ایران برای چهارمین بار موفق به کسب عنوان "صادر کننده نمونه ملی" در حوزه خدمات فنی و مهندسی و دریافت تندیس و لوح تقدیر گرديد.

بسیار خوشحالیم که موننكوايران به عنوان ارائه‌دهنده پیشرو خدمات مشاوره، طراحی و مهندسی در داخل و خارج از کشور مفتخر به دریافت جایزه صادركننده نمونه ملی شده است. این دستاورد نشان‌دهنده تلاش گروهی تمامی همكاران در واحدهای پروژه‌محور و همچنين پشتيبانی همه‌جانبه واحدهای ستادی و تعهد تزلزل‌ناپذیر به تعالی، نوآوری و تعهد به تخصص حرفه‌ای در كلاس جهانی است.

قطعا این وجه تمايز ارزنده موننكو، بدون تلاش و تخصص فوق‌العاده تک تک شما عزيزان امکان‌پذیر نبود و این سخت كوششی و توجه به جزئیات و اشتیاق برای ارائه خدمات تخصصی ممتاز است که موننكو را به این موقعیت و اعتبار معتبر داخلی و بين‌المللی سوق داده است.

به عنوان یک تیم، موننكو به طور مداوم از مرزهای سخت كسب و كارها در صنايع مختلف عبور کرده و چالش‌های پیچیده و بغرنج را به فرصت‌های بی‌نظير تبديل نموده و همواره برای فراتر از کمال در كارها تلاش کرده است. این جایزه فقط گواهی بر موفقیت‌های گذشته موننكو نیست، بلکه چالشی برای ادامه راه به سوی دستاوردهای بزرگتر است.

با تبریک و آفرین مجدد به تمامی همكاران عزيز، كنار هم بالاترين قله‌های موفقيت را فتح می‌نماييم.