امضای تفاهم‌نامه همکاری شرکت مهندسین مشاور موننکوایران و مبین‌نت

امضای تفاهم‌نامه همکاری شرکت مهندسین مشاور موننکوایران و مبین‌نت

 شرکت موننکو ایران و مبین‌نت طی تفاهم‌نامه‌ای، در حوزه توسعه پایدار و ایجاد تحول دیجیتال در صنایع و کسب‌وکارهای بازار هدف اعلام همکاری کردند.

ظهر سه‌شنبه ۶ تیرماه، طی نشستی در ستاد خبری نمایشگاه الکامپ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران و با حضور مهندس کاوه ذهبی، نایب‌رییس هیئت مدیره و مدیرعامل موننکو ایران و مهندس مهدی غیناقی رئیس هیئت مدیره مبین‌نت، تفاهم‌نامه همکاری بین این دو شرکت امضا شد.

این تفاهم‌نامه همکاری با هدف ایجاد هم‌افزایی و هم‌گرایی در توسعه پایدار و ایجاد تحول دیجیتال در صنایع بزرگ کشور از جمله پتروشیمی، فولاد و صنعت و معدن بین مبین‌نت و موننکو منعقد شده است.

بر اساس این تفاهم‌نامه، شرکت مهندسین مشاور موننکو ایران با پنجاه سال سابقه فعالیت در در زمینه ارائه خدمات طراحی و مهندسی، مشاوره، مديريت طرح و نظارت در بخش‌های تولید، انتقال و توزیع نیرو، نفت، گاز و پتروشیمی، صنایع زیرساختی و حمل و نقل، آب، مراکز اسکادا و دیسپاچینگ، اتوماسیون، ارتباطات، هوشمندسازی، معدن، برنامه‌ريزی سيستم و انرژی و مشاوره مدیریت در بازارهای داخلی و بین‌المللی و شرکت مبین‌نت به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین ارائه‌دهندگان خدمات سازمانی، راهکارهای ارتباطی مبتنی بر تکنولوژی‌های روز دنیا جهت ایجاد و توسعه اکوسیستم دیجیتال در صنایع سنگین همکاری خواهند نمود؛ ایجاد زیرساخت‌های ارتباطی و ابری و ارائه راهکارهای هوشمندسازی مبتنی بر اینترنت اشیا و از جمله خدماتی است که در مسیر تحول دیجیتال صنایع هدف ارائه خواهد شد.

این دو شرکت فعال در حوزه هوشمندسازی، حداکثر توان فنی و اجرایی خود را برای زمینه‌سازی، مشاوره، پیاده‌سازی، توسعه و راهبری تحول دیجتال در صنایع بزرگ کشور به کار خواهند گرفت.