پنجاهمین سالگرد تاسیس شرکت موننکو ایران

پنجاهمین سالگرد تاسیس شرکت موننکو ایران

 پيام جناب آقای مهندس ذهبی، مدیرعامل محترم شرکت مهندسین مشاور موننکو ایران به مناسبت پنجاهمين سالگرد تاسيس موننكو ايران:

»آينده در دستان شما
 
به لطف آفريدگار دانای توانا و با همراهی و حضور شما عزیزان،​ شاهد پنج دهه هوشمندی، درايت، تلاش و بهره‌وری ارزشمند هستیم. بی‌شک در این رهگذر، سختی‌ها و مرارت‌های زیادی را گذشتگان و شما عزيزان تحمل نموده، تا شعله مشعل  پرفروغ شرکت موننکو ايران حفظ و تابناک باقی بماند. اکنون با افتخار به سوی افق‌های دوردست و قله‌های جدید می‌نگريم تا فتح يكايك آنها را با تکیه بر پنجاه سال تجربه و دانش بی‌نظير موننكو ايران و به دست شما نظاره‌گر باشيم.
شرکت مهندسی مشاور موننکو ایران از سال ۱۳۵۲ با همکاری بخش خصوصی و شرکت مهندسی مونترال (موننکو) کانادا، فعالیت خود را در زمینه صنعت برق كشور با قدرت آغاز کرد. با گسترش مرزهای دانش و فناوری، زمینه‌های فعالیت شرکت نیز گسترش یافته و علاوه بر صنعت برق، خدمات مهندسی و مشاوره در زمینه‌های دیگر نظیر نفت و گاز، پتروشیمی، صنایع ریلی و هوايی، مخابرات، دیسپاچینگ، معادن و فلزات در داخل و خارج از کشور فراهم شده است.
اکنون درخت تنومند و پربار انديشه و دانش شرکت مهندسين مشاور موننكو ايران حکايت از رشد، پيشرفت و بارآوری تحسين‌برانگيزی دارد که پنجاه سال قبل نهال آن در خاک میهن عزیزمان کاشته شده و با صلابت قد کشيده و به بار نشسته است.
شانزدهم خرداد، سالروز تأسیس شرکت را حضور تمامی همراهان گرامی تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.
موجب مباهات است که اين مهندسین مشاور، با بيش از ۲۴ رتبه صلاحيت خدمات مشاوره و مهندسی از سازمان برنامه و بودجه كشور و اعتماد كارفرمايان خود، علاوه بر رتبه نخست مهندسين مشاور در كشور، فرصت‌های فراوانی را در راستای گسترش خدمات در بازارهای بین‌المللی و عرصه‌های جهانی از جمله: عمان، قرقیزستان، بنگلادش، کنیا، كامرون، تاجیکستان، پاكستان، روسيه، قطر در رقابت با شركت‌های بين‌المللی و در كلاس جهانی بدست آورده است و موفق به دريافت چهار عنوان صادركننده نمونه كشوری، استانی و همچنين عنوان كارآفرين نمونه در سطح كشور شود.
این شرکت با کوله‌باری از تجربیات ارزشمند و کمياب خود و با پشتوانه شما عزيزان، مفتخر است به عنوان بازوی مهندسی كشور، گروه مپنا و منطقه، با تكيه بر تخصص و توانمندی‌ها، آخرين روش‌های نوين مهندسی و بر پايه آخرين استانداردهای بین‌المللی، سیستم‌های داده‌‌محور و هوشمند و تكنولوژی‌های روز دنيا، گام‌های موثر و کارآمدی را بردارد تا گام موثری در شكوفايی و توسعه كشور عزيزمان همچون گذشته برداشته شود.
بار ديگر،​ شانزدهم خرداد سالروز تاسيس شرکت را حضور شما پيشگامان عرصه‌های علم و تخصص و ستون‌های پرافتخار دانش در عرصه صنعت و سازندگی ميهن عزيزمان تبريک عرض نموده، و امیدوارم با تلاش و پشتکار شما عزیزان، در جهت رسیدن به اهداف و چشم‌اندازهایمان، گام‌های مستحكم‌تر و ممتازتری برداریم.

کاوه ذهبی
مدیرعامل
و نایب رییس هیئت مدیره