تالیف کتاب " مخابرات، تئوری تا عمل" توسط شرکت موننکو ايران

تالیف کتاب " مخابرات، تئوری تا عمل" توسط شرکت موننکو ايران

شركت موننكو ایران در راستای تلاش برای توسعه و بالندگی روزافزون کشور، پس از نگارش کتب متعدد، با توجه به اهمیت وجود نگاه تخصصی تر به بسترهای زیرساختی حوزه مخابرات، با اتکا بر سال‌های متمادی تجربه موفق، اقدام به تالیف و اتشار کتابی جامع که در برگیرنده حوزه‌های مختلف صنعت ICT باشد، نمود.
کتاب "مخابرات، تئوری تا عمل" دربرگیرنده شرحی جامع از حوزه‌های تخصصی و کاربردی ارتباطات و فناوری اطلاعات بوده و در قالب هفت فصل به گونه‌ای تدوین شده تا خوانندگان بتوانند ضمن آشنایی با تکنولوژی‌های مطرح در صنعت مخابرات، با نمونه های کاربردی در پروژه های علمی نیز آشنا شوند. در هر فصل ابتدا به بیان مطالب مقدماتی و سپس به بررسی موضوعات اصلی پرداخته شده است. موضوعات اصلی این کتاب به شرح زیر می​باشد:
صنعت مخابرات، طراحی شبکه‌های مخابرات ثابت، طراحی شبکه‌های مخابرات بی‌سیم، طرح‌های جامع مخابراتی، ترانزیت دیتای بین‌الملل، آینده صنعت مخابرات و استانداردها
علاقمندان جهت كسب اطلاعات بیشتر در مورد كتاب مذكور و یا سفارش آن می‌توانند به قسمت "کتاب ها" در وب سایت موننکو ایران به آدرس monencogroup.com مراجعه و یا با شماره تلفن 81966065 تماس حاصل فرمایند.